oceny zawodników »

Aktualności

Zasłużone zwycięsto !!!

• autor: lukasz12345678, 2012-04-28 15:14

Aramix mecz zaczął bardzo dobrze  dominowaliśmy w obronie ,pomocy jak i w ataku ... już w 10 min po dośrodkowaniu naszego stopera Klimka, Lubas  przymuje piłkę łatwo ogrywa stoperów Czarnych i strzela bramkę na 1:0 dla gospodarzy :) ... W 40 min  piękną składną akcja  przeprowadzili bardzo dobrze dysponowani w tym spotkaniu Rędziniak i Machowski, piłke od tego drugiego otrzymuje Lubas ogrywa bramkrza Czarnych ten w polu karnym  zahacza Lubasa i jest rzut karny ,na 2:0 podwyższa poszkodowany :) tak Aramix schodzi na przerwę prowadząc 2:0. Druga połowa to dalsza dominacja naszego zespołu, jednak po głupiej stracie piłki Czarni przeprowadzają kontrę nasz obrońca fauluje około 17 m od bramki zawodnika z Czudca  , wprowadzony w drugiej połowie zawodnik Czudca ,Stawarz sprytnym strzałem z rzutu wolnego zdobywa bramkę na 1:2 ... Aramix jednak motywuję się jeszcze bardziej po straconej bramce , naciska coraz bardziej na zespół z Czudca , twarda gra naszej obrony , bardzo dobra gra naszych śrokowych pomocników oraz będącego w znakomitej formie napastnika Lubasa  była godna pochwały :) zespół z Czudca w 75 min  strzela sobie gola do własnej bramki ... Aramix prowadzi już 3:1.  80 min Rędziniak sprytnie ogrywa obrońców Czudca podaje do Lubasa , ten strzela bramkę na 4:1. :-) Możemy byc zadowoleni z zwycięstwa jak i  z wysokiej  frękwencji zawodników !!! :D

Skład:K.Lasota, Ł.Klimek,A.Gorczyca ,T.Daszykowski,G.Pięciak(80 min W.Pezdan),A.domaradzki( 65 min M.Wolan),D.Machowski,D.Rędziniak,M.Loch,A.Lubas  (85min P.Stachura),A.Stachura( 75min P.Wolan).